top of page

Jsi maminka, která si přeje užívat svojí mateřskou?

Pak jsi tu správně!

Možná cítíš nenaplnění a částečnou prázdnotu.

Nebo si jen přeješ posunout svůj pocit z mateřské ke své větší spokojenosti.

EBOOK ZDARMA 10 TIPŮ KE SPOKOJENÉMU MATEŘSTVÍ

  • ​Zde jsou užitečné tipy a inspirace, jak si být sama svým vlastním zdrojem radosti, lásky a naplnění v období mateřské dovolené

  • Vycházím ze své vlastní zkušenosti:

    Abych byla schopná si užívat mateřství, je třeba jít sama k sobě. Najít svou vlastní vnitřní rovnováhu, naplňovat svoje potřeby a touhy. Být sama sebou.

  • Tyto tipy jsou prostředky, které když si zavedeš do svých dnů, vedou k postupnému pocitu harmonie

  • Máš zde příležitost si sama krok po kroku odpovědět na otázky, jak si zorganizovat mateřskou tak, aby Ti v ní bylo dobře.

Vyplň formulář a inspiruj se, jak na to.

Reference

Markétin eBook jsem přečetla takříkajíc jedním dechem. Je napsán přehledně, srozumitelně, je praktický a co na něm oceňuji nejvíc je to, že vyzývá bez odkladu přímo k akci... Takže maminky, pokud cítíte, že potřebujete vydobýt si pro sebe více prostoru, jste rozhodnuté se svým životem něco udělat, jen nevíte, jak na to, určitě v tomto eBooku najdete několik užitečných rad a návodů...

Lucie Peričková - Brůžková

E-book10 tipů ke spokojenému mateřství je vhodný pro všechny ženy, které cítí, že se nestačí vyživovat pouze mateřstvím jako takovým, ale že se potřebují realizovat jako ženy, tvůrci svého života. Sama hledám rovnováhu mezi svojí prací a seberealizací, a mezi péčí o milovanou rodinu a děti. Jsem přesvědčená, že tato rovnováha lze najít a je stěžejní, aby se žena cítila naplněná a šťastná. Markéty e-book mi opět připomněl, že jsem důležitá stejně tak, jako má rodina, a že nesmím zapomínat na své potřeby. Doporučuji jeho přečtení všem úžasným ženám, matkám, a Markétce děkuji!

S láskou a vděčností

Mgr. Michaela Filipová

Cestou šťastného introverta

www.michaelafilipova.cz

Markétě se v jejim e-booku podařilo v deseti bodech zachytit esenci spokojeného života maminky na mateřské. Dotýká se všech oblastí života ženy a vede k revizi a přehodnocení způsobu, jakým každodenní život prožíváme. Praktické úkoly a tipy uvádí do rovnováhy ty oblasti, které si zaslouží naši péči.

Z e-booku čiší Markétino nadšení a přímo vybízí k akci. Vřele ho doporučuji.

  

Jana Barrera,  maminka tří dětí

Přirozené mateřství

www.janabarrera.cz

10 tipů ke spokojenému mateřství Markéty A. Haštabové je určeno maminkám na mateřské dovolené, které se potýkají s množstvím rozličných problémů, ať již pramenících z koloběhu rutinních každodenních úkonů, z nadměrné psychické zátěže či ze sociální izolace. Autorka názorně a nenásilnou formou ukazuje možnosti, jak by maminky mohly změnit své „zacyklené“ životy, pokud si to samy přejí. Navrhuje možnosti, jakým způsobem vlastní život obohatit, dát mu správný směr. Jde v prvé řadě o změnu úhlu pohledu, jak vnímáme dané skutečnosti, které se nám mohou zprvu jevit jako zcela vrostlé do svých stereotypů. Kolotoč povinností kolem dětí a domácnosti však může nabýt dle autorky opět radostných obsahů. Stačí si plně (znova-)uvědomit smysl našeho bytí a pravé místo v něm.

Velkým přínosem tohoto podnětného textu je, že nabízí praktické rady a návody, jak stavu naplněného života dosáhnout. Tato inspirující doporučení pramení z autorčiny vlastní zkušenosti maminky dvou dětí. Text vřele doporučuji všem, kteří hledají způsob jak harmonicky sladit své touhy, potřeby, ambice, přání s úkoly, jež klade na každou maminku náročné a v mnoha ohledech kritické období mateřské „dovolené“. 

Andrea Zentrichová

maminka dvou dětí

bottom of page